ZŠ A MŠ Dolní Studénky

Organizace školy,vyučující

>>> Nový školní web <<<

Naše škola je malotřídní dvojtřídka s pěti postupnými ročníky a Mateřskou školou. Žáci naší školy jsou vedeni k samostatnosti, ohleduplnosti, kamarádství a vzájemné pomoci.

V MŠ se předškoláci pod vedením paní učitelky ze ZŠ připravují na vstup do školy. Je to náš tzv. "nultý ročník". Děti navštěvují školu, děláme pro ně tzv. "Projektové dny".

Jsme malý kolektiv, ale všichni se zaujetím a nápady pro práci a snahou, vytvořit dětem příjemné prostředí, kam chodí a budou chodit rády a rády se budou k nám vracet. Provoz školy začíná ráno v 6.30 do 15.45 hodin, kdy končí provoz školní družiny. Děti se ráno shromažďují ve třídách, kde mají možnost pracovat na počítačích, docvičovat učivo s vyučujícími a hrát si s kamarády.

Vyučující na škole:

I.třída (1. + 2. ročník)Mgr.Olga Maturová
II.třída (3. + 4. + 5. ročník)Ivana Třeštíková
Anglický jazyk:Helena Soklová
Školní družinaStanislava Vamvakašová

[reklama]

Autor a provozovatel systému © 2004 Agerit s.r.o. - admin@skolniweb.cz
Společnost Agerit s.r.o. je provozovatelem následujících stránek: www.nonstopservispc.cz, www.pocitacovazachranka.cz, test.bezpecnosti.cz, pc bazar,www.autojeraby-kozel.cz,
www.emistr.cz, www.nadalku.cz, www.skolniweb.cz, www.vyrobaonline.cz, filtry, Kamerové systemy Brno a mnoha dalších.